PRZEZROCZYSTA
PO WŁĄCZENIU

Przełączalna, inteligentna folia elektryczna jest prosta w instalacji i stanowi doskonałe rozwiązanie w zakresie ochrony prywatności. Co ważne nasza samoprzylepna folia elektryczna może zostać przyklejona do istniejących powierzchni szklanych takich jak: okna, drzwi, szklane ściany działowe. Oprócz elektrycznej folii adhezyjnej (samoprzylepnej), posiadamy również folię nieadhezyjną (nieprzylepną). Ta wersja folii elektrycznej bez warstwy adhezyjnej (samoprzylepnej) wykorzystujemy do produkcji szkła elektrycznego. Nasza folia elektryczna PRONOFF ma niezliczone możliwości w zakresie ochrony prywatności. Dodatkowo blokuje 98% promieni UV i wpływa na termoregulację pomieszczenia, w którym została zamontowana. Obsługa naszej folii elektrycznej PRONOFF, jest dziecinnie prosta. Folią sterujemy za pomocą zwykłe przełącznika naściennego, takiego samego jak do oświetlenia, za pomocą pilota lub aplikacji na telefonie. Włączenie zasilanie powoduje, że folia elektryczna staje się całkowicie przezroczysta w ciągu mniej niż 1 sekundy. Po wyłączeniu, inteligentna folia elektryczna staje się nieprzezroczysta. W tym stanie ma kolor mlecznobiały.

Przełączalna, inteligentna folia elektryczna Pronoff – prywatność na żądanie bez zaciemnienia pomieszczenia.

ZAMÓW TERAZ

NIEPRZEZROCZYSTA
PO WYŁĄCZENIU

Przełączalna, inteligentna folia elektryczna Pronoff zmienia swój stan w czasie krótszym niż jedna sekunda. Folia ta, jest nowoczesną alternatywa dla innych osłon okiennych takich jak żaluzje zasłony, czy rolety. Dzięki swojej uniwersalności, folia elektryczna świetnie sprawdza się zarówno w lokalach komercyjnych jak i mieszkalnych. Przełączalna folia elektryczna jest także idealnym rozwiązaniem do sal konferencyjnych, okien sypialni, salonów, łazienek, pasażów handlowych i wielu innych. Inteligentna folia Pronoff poprzez swoją uniwersalność i innowacyjność rozwiązania, ma tysiące różnych zastosowań i znajduje swoje zastosowanie nie tylko w budownictwie, ale także lotnictwie, motoryzacji, czy flocie morskiej.

NIEPRZEZROCZYSTA
SZYBA W 1 SEKUNDĘ

  • Blokuje 98% promieni UV

  • Zmienia stan na nieprzezroczysty w czasie krótszym niż 1 sekunda

  • Folia elektryczna może zostać naklejona na niemal każdą powierzchnię szklaną

  • Nie zaciemnia pomieszczenia – światło jest równomiernie rozpraszane

  • Posiada warstwę adhezyjną – samoprzylepną

NAJWYŻSZA PRZEZROCZYSTAĆ I NAJMNIEJSZE ZAMGLENIE

Elektryczna folia nowej generacji oferuje najwyższą klarowność, która prawdopodobnie jest najlepszą w branży.

OCHRONA PRZED UV 98%

Nasza inteligentna folia elektryczna oprócz zachowania prywatności pomaga w ochronie przed szkodliwym promieniowaniem UV.

PEWNA PRYWATNOŚĆ NA ŻĄDANIE

Zmienia stan od ekstremalnej klarowności do matowej / nieprzezroczystej w mniej niż 1 sekundę

STEROWANIE PRZEPUSZCZALNOŚCIĄ ŚWIATŁA

Folia elektryczna w stanie nieprzezroczystym nie zaciemnia pomieszczenia. Padające na nią światło jest równomiernie rozpraszane.

PROFESJONALNY MONTAŻ I BOGATA WIEDZA

Wywodząc się z branży automatyki budynkowej, dysponujemy bogatym zapleczem wiedzy i oferujemy fachowe usługi instalacyjne.

BARDZIEJ BEZPIECZNE, NIE TŁUKĄCE SIĘ

Folia elektryczna chroni szkło przez uszkodzeniami. Poprzez swoją warstwę adhezyjną zabezpiecza spękane szkło przed przypadkowym kontaktem z ludźmi i zwierzętami.