Czym się zajmujemy

Pracujemy międzynarodowo z naciskiem na rynki wokół Polski: Niemcy, Czechy, Słowacja, Austria, a także Wielka Brytania, czy też Francja. Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów biznesowych jak również do klientów indywidualnych. 

Nasze produkty wyróżniają się wysoką przezroczystością, bardzo niskim poziomem zamglenia, wysokim kątem widzenia. Produkty wyprodukowane na bazie folii PDLC dostarczamy dla wielu klientów zagranicznych m.in. z Niemiec, Austrii, Czech, Anglii, czy Szwecji.

Inteligentne, energooszczędne, nowoczesne, to trzy cechy, którymi najczęściej charakteryzują się budynki wyposażone w folię elektrochromatyczną lub inteligentne szkło. Współpracując z klientami tworzymy rozwiązania ściśle dopasowane do ich potrzeb. Czuwamy nad projektem, gdy jest jeszcze w zarodku i dbamy o niego jeszcze długo po oddaniu do użytku. Skupiamy się zarówno na funkcjonalności, która ma zostać wdrożona, jak również na optymalizacji kosztów z nią związanych. Po zakończeniu projektu okresowo, kontaktujemy się z klientem, aby mieć pewność, że wykonaliśmy świetną robotę.

SPECJALIŚCI OD INTELIGENTNYCH ROZWIĄZAŃ

Inteligentne szkło znalazło swoje zastosowanie w bardzo wielu branżach. Najpopularniejsze z nich: biura, hotele, banki, apartamenty, kluby i wielu innych, gdzie dużą rolę odgrywa niezakłócona prywatność.

Zalety elektrycznej folii i szkła PRONOFF

Folia elektryczna i elektryczne szkło o zmiennej przejrzystości mają szereg zalet. Zaczynając od możliwości dowolnego podziału przestrzeni na prywatne sekcje, kończąc na przekształceniu dużych witryn okiennych w wielkoformatowy ekrany do projekcji wstecznej. Co więcej, nasza folia jest energooszczędna. Jeden metr kwadratowy pobiera tylko pięć watów.

PROCES PROJEKTOWY

Staramy się realizować projekty w taki sposób, abyśmy mogli się nimi chwalić.

WYWIAD Z KLIENTEM

Podczas każdego zamówienia robimy wywiad z klientem. Z racji, że to my mamy doświadczenie w branży, dzielimy się nim i naszą wiedzą z klientem, tak aby finalny rezultat był pozytywnym zaskoczeniem.

PROJEKT

Po przygotowaniu koncepcji projektu, porozumiewamy się z architektami, dekoratorami wnętrz, czy nadzorcami budowy aby dograć wszystkie szczegóły.

ZAKOŃCZENIE

Nasza współpraca z klientami nie kończy się wraz z wykonaniem projektu. Staramy się cyklicznie kontaktować z nimi, aby sprawdzić, czy projekt nie wymaga rozbudowy.

PROJEKTY SPECJALNE

Jesteśmy otwarci na propozycje projektów, które wykraczają poza wymieniony na naszej stronie zakres.

Zapraszamy do współpracy architektów, dekoratorów wnętrz, wszelakie startupy zajmujące się nowymi technologiami. Stale poszukujemy nowych pomysłów, których wdrożenie przysporzy nam sporo wyzwań.